Сценічні фонтани

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Сценічні фонтани в інтернет-магазині «Салют»

Сценічний, холодний, весільний. І все це про один вид піротехніки - феєрверк, який має низьку температуру горіння, за рахунок чого при його запуску утворюється мінімум диму і запаху. Завдяки цьому біля холодного фонтану можна перебувати в безпосередній близькості і не переживати за можливість отримати опіки.

Ось чому холодний феєрверк нерідко використовують в якості весільних фонтанів або для оформлення майданчика при проведенні інших урочистостей. Такий спецефект створить незабутню атмосферу і стане відмінним фоном для приголомшливих знімків. Дуже часто сценічний фонтан використовують для створення вау-ефекту на презентаціях, виставках, виступах і т.д.

Холодні вогні можна навіть використовувати в закритому приміщенні - велика різноманітність піротехнічної продукції дозволяє покупцеві підібрати найкраще рішення для будь-якого приводу.

Купити сценічний фонтан в Києві за найвигіднішою ціною - феєрверк, який стане гідною прикрасою вашого торжества або будь-якого іншого важливого події - можна на сайті спеціалізованого інтернет-магазину «Салют».

Чому саме ми?

Наш інтернет-магазин - кращий магазин піротехніки в Україні. Тут зібрано величезний асортимент салютів і феєрверків тільки від надійних і перевірених виробників. Обираючи нас, ви знаходите надійного помічника в доставці позитивних емоцій. Адже все продукція, що ми пропонуємо, має сертифікати якості і відповідає найвищим стандартам безпеки.

Запуск феєрверку - це грандіозна подія, а запуск феєрверка, придбаного в інтернет-магазині «Салют» - це гарантія незабутніх вражень.

Якою буває сценічна піротехніка

Холодні фейерверки мають різні ефекти, відрізняються тривалістю роботи і висотою запуску. Найбільш затребувані такі види сценічної піротехніки:

  • Холодний фонтан. Потік іскор досягає від 1 до 5 метрів у висоту, а час роботи становить від 20 до 60 секунд.
  • Холодні вогні (спалаху). Є короткочасний викид іскор (протягом 1-3 секунд), в висоту можуть досягати від 3 до 8 метрів.
  • Сценічний водоспад. Створює ефект стіни з падаючих іскор, час його роботи - до 60 секунд.

Отримати детальну інформацію про характеристики, правила запуску сценічного фонтану і заходи безпеки при роботі з ним ви зможете у фахівців інтернет-магазину «Салют».

Замовити доставку холодних вогнів в Києві ви зможете на нашому сайті. Ми також здійснюємо доставку піротехніки в усі регіони України - Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Лисичанськ, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Львів, Полтаву, Херсон, Буковель, Вінницю, Кривий Ріг, Біловодськ, Покровск і т.д.