Доставка і оплата

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу: мінімальна сума замовлення для відправки в інші регіони України будь-якої транспортної компанією і доставки по м Київ становить - 200 грн.

Продаж піротехніки можлива особам, яким виповнилося 18 років.

Доставка кур'єром Київ

Вартість доставки: 50.00 грн. Замовлення на суму понад 1500 грн доставляється безкоштовно. Кур'єр має повний пакет документів. При необхідності можуть бути представлені копії сертифікатів (вказати в примітці до замовлення).

Нова Пошта

Безкоштовно при вартості замовлення від 1900 грн. Але якщо це (накладений платіж) повернення грошей оплачує покупець. Термін доставки посилки 1-2 дня. Вартість і термін доставки залежить від того, який спосіб оплати Ви вибираєте, ваги, габаритів і міста. Мінімальна вартість доставки складає 40 грн.

Транспортна компанія "DELIVERY"

Безкоштовно при вартості замовлення від 1900 грн. Термін доставки посилки 1-2 дня.Стоімость доставки залежить від ваги, габаритів і города.Мінімальная вартість доставки складає 19 грн. Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу: товар відпускається транспортною компанією "DELIVERY" тільки по 100% оплаті.

Транспортна компанія «Гюнсел»

Безкоштовно при вартості замовлення від 1900 грн. Термін доставки посилки 1-2 дня. Вартість і термін доставки залежить від того, який спосіб оплати Ви вибираєте, ваги, габаритів і міста. Мінімальна вартість доставки складає 20 грн. Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу: товар відпускається транспортною компанією «Гюнсел» тільки по 100% оплаті.

Транспортна компанія "Автолюкс"

Безкоштовно при вартості замовлення від 1900 грн. Термін доставки посилки 1-2 дня. Вартість і термін доставки залежить від того, який спосіб оплати Ви вибираєте, ваги, габаритів і міста. Мінімальна вартість доставки складає 19 грн. Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу: товар відпускається транспортною компанією "Автолюкс" тільки по 100% оплаті

Почтомати Приватбанку

Безкоштовно при вартості замовлення від 1900 грн .Але якщо це (накладений платіж) повернення грошей оплачує покупець. Термін доставки посилки 1-2 дня. Вартість і термін доставки залежить від того, який спосіб оплати Ви вибираєте, ваги, габаритів і міста. Мінімальна вартість доставки складає 35 грн.

Доставка "Укрпошта"

Безкоштовно за умови. Замовлення на суму понад 1900 грн. доставляється безкоштовно. Термін доставка посилки 3-7 днів. Вартість доставки залежить від ваги, габаритів і міста. Мінімальна вартість оплати становить 28 грн. Доставка проводиться на поштове відділення. Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу: товар відпускається транспортною компанією "Укрпошта" тільки по 100% оплаті

Додаткова інформація про доставку:

Як зробити замовлення

Виберіть ваші товари в каталозі продукції.
Товари забезпечені докладним описом, фотографіями, ціною. Якщо вам потрібна додаткова інформація, зверніться за консультацією за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери допоможуть правильно визначити потрібні Вам піротехнічні вироби, зорієнтуватися в цінах і т.д.

Для оформлення замовлення пропонуємо три варіанти:
1.Отправляете лист із замовленням в електронну поштову скриньку (e-mail) 24salut.com.ua@gmail.com в довільній формі.
2.Оформляете замовлення, скориставшись кошиком на сайті.
3. Якщо Вас ускладнюють два попередні варіанти, ми приймемо замовлення за телефонами на сайті.

Оформляючи замовлення, обов'язково вкажіть всі реквізити для відправки посилки:

Місто;
транспортна компанія (Нова пошта та ін.) і номер відділення або його адресу;
контактний номер телефону;
ПІБ одержувача.

Протягом декількох годин (не більше) з Вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження питань, пов'язаних із замовленням.
Якщо протягом одного дня Ви не отримали відповідь на Ваше замовлення, зателефонуйте за будь-якого номеру телефону на сайті.

Після остаточного оформлення ми відправляємо посилку. На Ваш ел.адресу або номер телефону ми відсилаємо реквізити для отримання посилки. Відправку посилок оплачує покупець, при замовленні від 1900 грн. доставка безкоштовно!

Платіжні документи (товарна накладна), сертифікати та ліцензії, свідоцтво реєстрації ФОП та свідоцтво платника ЄП висилаємо на вимогу замовника.
Висока якість продукції та безпеку ми гарантуємо.

При відправці вироби з виробничим браком - заміна вироби (відправка) за наш рахунок.

Безготівковий розрахунок

Після зарахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок товар буде доставлений в протягом двох робочих днів однієї із зручних Вам транспортних компаній, в зазначений пункт призначення. З товаром Ви отримуєте копії документів про держ ФОП.

Готівкою при отриманні товару кур'єру по м Київ

Оплата здійснюється безпосередньо при отриманні товару.

100% -а оплата на платіжну картку ПриватБанку

Номер карти буде висланий на Ваш мобільний номер, після оформлення замовлення. При обраному способі оплати, доставка транспортною компанією буде дешевше, ніж при оплаті в відділенні кур'єрської служби (накладений платіж)

При отриманні посилки у відділенні транспортної служби (післяплатою)