Тортові свічки

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Тортові свічки в Києві и Україні

День народження - це найкращий привід для свята. Щасливий винуватець торжества, ошатні гості, веселі розмови за щедро накритим столом, щирі посмішки та море позитивних емоцій - все це головні атрибути свята. Але фінальним акордом стає він - король вечора - іменинний торт! А замість вишеньки на ньому - тортові свічки.

І ось настає той самий момент - винуватцю торжества виносять торт з кількістю свічок, рівних віку іменинника. Залишається тільки загадати бажання і задути свічки - і бажане обов'язково збудеться. А чи знали ви, що традиція задування свічок прийшла до нас із середньовічною Німеччини. Тоді вірили, що дим доносить побажання іменинника прямо в небо. Роки йдуть, а традиція залишається.

Тільки сьогодні до того ж до звичайних свічок можна використовувати феєрверк в торт - піротехнічний виріб при запуску якого утворюється яскравий сніп іскор. Таке видовище не залишить байдужим ні винуватця торжества, ні його гостей. А церемонія задування свічок перетвориться в нехай невелике, але видовищне піротехнічне шоу.

Феєрверк в торт (тортові свічки) в Києві

Тортові свічки або феєрверки в торт довгастий циліндр діаметром від 1 см. Вироби відрізняються по висоті і тривалістю горіння, а також кольоровою гамою. В інтернет магазині «Салют» ви зможете купити піротехнічні товари для будь-якого свята з доставкою в Києві і по всій Україні.

В онлайн-каталозі компанії Ви знайдете великий вибір тортових свічок різної висоти:

  • Від 12 см з тривалістю горіння до 40 секунд.
  • Від 17 см з тривалістю горіння до 60 секунд.
  • Від 20 см з тривалістю горіння до 80 секунд.
  • Від 29 см з тривалістю горіння до 2 хвилин.

Тортові свічки відносяться до категорії холодної піротехніки, оскільки під час їх роботи виділяється мінімум диму і запаху. Такі феєрверки можна використовувати в закритому приміщенні. Також їх можна застосовувати для оформлення святкових коктейлів. Холодні феєрверки-свічки для напоїв додадуть святу особливого антуражу.

Чому вам потрібно скористатися нашими послугами?

Інтернет-магазин «Салют» реалізує тільки сертифіковану продукцію від надійних і перевірених постачальників. Купуючи товар у нас, ви отримуєте непідробні емоції і повну впевненість в тому, що свято вдасться!

Замовити тортові свічки і холодні фонтани для напоїв можна просто на офіційному сайті інтернет-магазину «Салют». Ми здійснюємо доставку в Києві і інші регіони України - Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Лисичанськ, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Львів, Полтаву, Херсон, Буковель, Вінницю, Кривий Ріг, Біловодськ, Покровск і т.д.

Звертайтеся, і менеджери компанії допоможуть вам підібрати підходящу піротехнічну продукцію відповідно до ваших побажань і бюджетом.