Гарантії, повернення і обмін

Магазин феєрверків "Салют" надає гарантію на весь асортимент інтернет-магазину і роздрібних магазинів "Салют" Ми торгуємо піротехнікою найкращих, перевірених торгових марок. Всі вироби сертифіковані для продажу на території України і мають актуальний термін придатності.

Гарантія на піротехніку і феєрверки

У разі, якщо куплена Вами піротехніка при запуску відстріляли не всі заряди, або не спрацювала взагалі - тобто на обличчя факт відмови - ми завжди обміняємо виріб на подібне або повернемо вам гроші. Подібні випадки бувають вкрай рідко, однак повністю виключити їх, на жаль, неможливо - через особливості піротехнічного виробництва: всі вироби робляться вручну, випробувати готовий феєрверк або петарду також не представляється можливим.

Що необхідно зробити в подібному випадку:

Після прогорання гніту або відстрілу вироби до нього не можна підходити протягом 5 хвилин, щоб уникнути нещасного випадку!

Виріб необхідно занурити у воду і залишити на кілька годин.

Бракований виріб потрібно обов'язково зберегти і вислати його нам кур'єрською службою доставки. Після ми зробимо заміну або повернення грошових коштів. Зверніть увагу, що у відсутності у Вас самого виробу обмін або повернення грошових коштів буде неможливий! Пред'являти чек або накладну не обов'язково!

Повернення грошових коштів здійснюється негайно в разі явного браку, явних дефектів виробу, які виникли не з вини покупця. У спірних випадках обов'язково необхідне повернення вироби, яке відправляється на експертизу виробнику.

Зверніть увагу, що при покупці феєрверку Ви несете повну відповідальність за дотримання правил зберігання, техніки безпеки та інструкції по запуску вироби!

Товар належної якості

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». Дистанційний спосіб продажу товару », покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Відсутність у споживача документа, що підтверджує факт і умови покупки товару, не позбавляє його можливості посилатися на інші докази придбання товару у цього продавця. При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.

Претензії та відгуки про роботу магазину

Будь-які зауваження і пропозиції по роботі нашого інтернет-магазину піротехніки і роздрібних магазинів Ви можете направляти безпосередньо нашому директору на електронну пошту 24salut.com.ua@gmail.com