Малі феєрверки

18 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. СУ 30-19
 2. СУ 20-16-1
 3. СУ 25-16
 4. СУ 14-36
 5. СУ 20-19
  Феєрверк Дідух 19 зарядів
  Немає у наявності
 6. SB-1
  Салют Вогні Міста 16 пострілів
  Немає у наявності

18 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Малі феєрверки і салютні установки в Україні в інтернет-магазині «Салют»

Одна з найбільш затребуваних категорій нашого інтернет-магазину - малі салюти і феєрверки. Такі установки мають невелику кількість залпів, відрізняються компактністю і не вимагають для себе великого облаштованого майданчика. І що найголовніше - вартість малих феєрверків доступна будь-кому!

Будь-то зустріч Нового року або святкування дня народження, галаслива вечірка або веселий корпоратив - за допомогою малої салютної установки ви завершите торжество на яскравій ноті.

Вибрати і купити піротехнічну продукцію в Києві ви можете на сайті інтернет-магазину «Салют». Ми пропонуємо своїм покупцям тільки кращі феєрверки на будь-який смак і бюджет, гарантуючи бездоганну якість і надійність товару.

Малі феєрверки представлені установками на 16, 19, 25, 36 і 48 зарядів і пострілів. Звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину, і вони допоможуть вам підібрати підходящий варіант для організації свята в рамках вашого бюджету.

Найбільш популярні малі салюти і феєрверки

Час роботи малих феєрверків

До найбільш популярних піротехнічних товарів з цієї категорії відносяться:

 • Салют «Коляда». 16-зарядна установка, яку можна використовувати для доповнення салютів більшого калібру і створення динамічності піротехнічного шоу. Однак і в «сольному виконанні» цей салют припаде до душі як дітям, так і дорослим.
 • Салют «Діамантове небо». Установка на 16 пострілів тривалістю до 40 секунд і висотою пострілів - до 30 метрів. При запуску заряди вилітають з характерним свистом і шипінням, створюючи в небі цілий калейдоскоп вогників різного забарвлення. Від цього видовища просто захоплює дух.
 • Салют «Тріумф». Мала салютна установка на 25 зарядів, тривалістю до 28 секунд. У небі створює фонтан іскор і викликає захват у будь-якого присутнього на святі.

Ці та інші малі феєрверки дозволять будь-якому покупцеві за невеликі гроші створити приголомшливу піротехнічну програму. Ви можете також купити один із запропонованих на сайті варіантів в якості подарунка - на Новий рік, новосілля друзів, річницю весілля і т.д.

Малі салютні установки з доставкою в Україні

На сайті інтернет-магазину «Салют» ви можете підібрати і купити малі феєрверки і салютні установки з доставкою в Києві та інші міста України - Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Лисичанськ, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Львів, Полтаву, Херсон, Буковель, Вінницю, Кривий Ріг, Біловодськ, Покровск і інші населені пункти.

Вся продукція нашої компанії має сертифікати якості і поставляється з інструкцією по використанню і техніки безпеки. Також отримати професійну консультацію щодо вибору піротехніки ви зможете, зв'язавшись з менеджерами інтернет-магазину «Салют».