Середні феєрверки

Позиції 1-36 з 38

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список
 1. FC20100-3
 2. СУ 30-49-2
 3. СУ 30-49
   Салют Львів 49 зарядів
  Немає у наявності
 4. SB-21
 5. FC20100M-1
 6. FC2575M-1
  Феєрверк Mystery 75 зар. калібр 25 мм
  Немає у наявності
 7. FC136MK-1
 8. СУ 20-100
 9. SB-18
  Салют Свято Мрій 49 залпів
  Немає у наявності
 10. SU-52
 11. SU-34
  Салют Вогняний Дракон 49 зарядів
  Немає у наявності

Позиції 1-36 з 38

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Середні салюти і феєрверки в інтернет-магазині «Салют»

Запуск салюту - незабутнє видовище і яскраве завершення будь-якого свята. Фонтаном різнокольорових іскор можна приємно порадувати гостей або подарувати непідробні емоції самому винуватцеві торжества. День народження, Новий рік, романтичне побачення, весілля, та й просто запальна вечірка - враження від свята будуть неповними, якщо не завершити його салютом.

Середні салюти і феєрверки - оптимальний варіант піротехнічної продукції, якщо ви хочете ефектно завершити вечір, але маєте невеликий бюджет. Широкий вибір кольорової палітри і ефектів, часу і дальності пострілів дозволить будь-якому покупцеві підібрати для себе найкраще рішення. Купити середні салютні установки в Києві або з доставкою по Україні ви зможете на сайті спеціалізованого інтернет-магазину «Салют».

Бездоганний сервіс і висока якість піротехніки

Сучасний вибір середніх салютів і феєрверків просто вражає своєю різноманітністю. Як з такої кількості піротехнічних товарів вибрати підходящий варіант? Звертайтеся до фахівців нашого магазину. Менеджери допоможуть вам підібрати середні салютні установки відповідно до специфіки свята, вашими побажаннями і бюджетом.

При виборі середніх салютів важливо враховувати і специфіку самої піротехніки:

 • запуск середніх феєрверків здійснюється з рівного майданчика, розташованої на віддалі від житлових будинків і автотрас;
 • середня висота залпів - 35 метрів - навколо майданчика не повинно бути багато зелених насаджень.

Всі середні салютні установки і феєрверки, купити які в Києві ви зможете в інтернет-магазині «Салют», мають сертифікати якості і поставляються з інструкцією по використанню. Також ви можете отримати детальну консультацію про товар і техніці безпеки.

В онлайн-каталозі нашої компанії представлений великий вибір середніх салютів і феєрверків, тому кожен покупець залишиться задоволений покупкою.

Характеристики середніх салютних установок

Вся піротехніка з даної категорії відрізняється кількістю залпом, часом роботи, висотою запуску і калібром заряду.

Середні салюти мають такі технічні характеристики:

 • кількість залпів становить від 24 до 127;
 • калібр зарядів - 0.8-12.5 дюймів;
 • час роботи - від 32 до 110 секунд;
 • висота запуску досягає від 25 до 55 метрів.

Вартість середніх салютних установок залежить від технічних характеристик товару. Чим більше кількість залпів, ефектів і часу роботи, тим більше ціна на піротехніку. Однак вона залишається доступною будь-якому покупцеві. А регулярні знижки, акції та вигідні пропозиції від компанії «Салют» дозволять підібрати кращий варіант за найбільш вигідною ціною.

Ми здійснюємо доставку в Києві і інші регіони України - Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Лисичанськ, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Львів, Полтаву, Херсон, Буковель, Вінницю, Кривий Ріг, Біловодськ, Покровск і т.д.

Якщо ваша душа бажає свята, довіртеся нам! Інтернет-магазин «Салют» знає, що потрібно для створення незабутньої атмосфери і яскравих вражень.