Римські свічки

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Римські свічки в інтернет-магазині в Києві и Україні

Римські свічки або помпфайери - одна з найбільш затребуваних категорій піротехнічних товарів, представлених в інтернет-магазині «Салют». Їх запуск - це завжди яскраве і ефектне видовище, яке стане яскравим завершенням будь-якого торжества, вечірки або романтичного побачення.

Особливості та принцип роботи римських свічок

Римські свічки – доступний вид піротехніки. Після запалювання вони з певною періодичністю вистрілюють барвистими зарядами з різними ефектами. За своєю конструкцією виріб являє собою картонну трубку з піротехнічною сумішшю всередині.

Дальність пострілів зарядів залежить від обраної моделі помпфайера - в інтернет-магазині «Салют» представлені вироби, що вистрілюють в висоту від 5 до 40 метрів. Запуск римських свічок – це надзвичайно видовищне шоу, що супроводжується візуальними і звуковими ефектами, характерним свистом тріском і шипінням.

Купити римські свічки для створення святкового настрою

Хочете ефектно завершити урочистий захід? Тоді вибирайте римські свічки! Даний вид піротехніки має доступну вартість, але при цьому його запуск - це завжди море позитивних емоцій і приголомшливої ​​краси видовище.

Кращий вибір піротехніки в Україні ви знайдете на сторінках онлайн-каталогу нашого інтернет-магазину «Салют». Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію від надійних і перевірених виробників і гарантуємо повну відповідність товару високим нормам якості, надійності і безпеки. Купивши римські свічки в магазині «Салют» ви на 100% можете бути впевнені, що свято завершиться на потрібній ноті!

Поради по використанню римських свічок

Запуск піротехніки - відповідальний момент. Від дотримання всіх правил використання салютів залежить не тільки барвистість піротехнічного шоу, але і безпека гостей і перехожих. Фахівці інтернет-магазину «Салют» готові надати кваліфіковану допомогу у виборі потрібного товару і детально проконсультувати по техніці безпеки.

При запуску римських свічок важливо слідувати таким інструкціям:

  • - Встановлюють римські свічки в вертикальному положенні гнітом вгору.
  • - Тримати запалений виріб в руках категорично заборонено.
  • - В разі неспрацьовування феєрверку (що буває вкрай рідко, особливо, якщо ви купуєте якісну піротехніку в нашому інтернет-магазині) підходити до римської свічки можна протягом 20-25 хвилин. Потім виріб слід замочити у воді на 2 години і після утилізувати.

Однак інтернет-магазин «Салют» дає гарантію на всю продукцію, представлену на нашому сайті. Якщо ви купили у нас римські свічки, значить яскраве і барвисте піротехнічне шоу вам гарантовано!

Купити римські свічки з доставкою в Києві та інших міст України ви зможете на нашому сайті. Ми здійснюємо доставку в Запоріжжі, Дніпрі, Краматорську, Лисичанську, Чернівцях, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, Харкові, Сєвєродонецьку, Львові, Полтаві, Херсоні, Буковелі, Вінниці, Кривому Розі, Біловодську, Покровську і т.д.