Пневмохлопавки

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Пневмохлопавки в Києві і Україні

Пневмохлопавки відносяться до категорії непіротехнічних пристроїв - простих і безпечних у використанні виробів для створення веселої атмосфери свята та розваг. Завдяки цьому, їх можна застосовувати навіть в закритих приміщеннях. Тому жоден Новий рік, день народження, запальна вечірка або корпоратив не проходять без гучних хлопків і яскравого конфетті, що вилітають з хлопавки.

Купити пневмохлопавки в Києві, а також піротехнічні вироби для організації веселого свята ви зможете на сайті спеціалізованого інтернет-магазину «Салют». Ми пропонуємо:

  • Кращий вибір товарів з категорії піротехнічних та непіротехнічних пристроїв для створення особливої ​​атмосфери веселощів на вашому заході.
  • Доступні ціни на весь асортимент.
  • Професійну допомогу у виборі відповідного товару та консультації по його використанні.
  • Оперативну доставку в Києві і інші регіони України.
  • Гарантовано якісну та безпечну продукцію з усіма необхідними сертифікатами відповідності.

Як працюють пневмохлопавки

Принцип роботи хлопавки дуже простий і ґрунтується він на застосуванні стиснутого повітря або вуглекислого газу, що містить з тубусі. Щоб привести пневмохлопавки в дію, потрібно смикнути за шнур - наповнення виробу запалиться і все, що міститься всередині виробу, злетить у повітря на висоту до 10 метрів.

В якості наповнювача пневмохлопавок використовується кольоровий серпантин або конфетті різної форми.

Хлопавки, представлені в інтернет-магазині «Салют» мають різний розмір і тип наповнення. Висота викиду конфетті залежить від розміру вироба - чим більше пневмохлопавка, тим більше в ній наповнювача і тим вище він злетить в повітря. Тому, якщо ви хочете отримати незабутні емоції і забезпечити захват всім своїм гостям, а також зробити приголомшливі кадри, тоді замовте великі хлопавки в нашому інтернет-магазині.

Ми здійснюємо доставку товару по всіх регіонах України - Київ, Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Лисичанськ, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Львів, Полтаву, Херсон, Буковель, Вінницю, Кривий Ріг, Біловодськ, Покровськ і т. д.

Особливо яскраво і ефектно виглядають пневмохлопавки в кадрі, тому їх часто замовляють для проведення фотосесії або зйомки романтичного відео. Також ви можете замовити хлопавки для святкування дня народження або весілля, відкриття нового об'єкта (магазину, салону, офісу тощо), для привітання-сюрпризу своїх друзів або близьких - все залежить від вашого настрою, приводу і фантазії.