Петарди

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Купити петарди і шутихи в Києві та Україні

Петарди – це найпростіший, але в той же час ефектний вид піротехнічної продукції. Без них не обходиться, мабуть, жодне святкування Нового року. Галасливі вибухи петард стали вже символом цього свята нарівні з боєм курантів і шампанським. Нерідко їх використовують і просто так - без приводу, а для забави заради. Адже це доступні за вартістю і прості у використанні вироби, за допомогою яких можна в будь-який день створити атмосферу свята, ненадовго повернутися в дитинство і дозволити собі веселу витівку.

Якщо ви хочете купити петарди в Києві за вигідною ціною, звертайтеся в інтернет-магазин «Салют». На нашому сайті представлений великий вибір піротехнічних виробів високої якості і від кращих виробників.

Що таке петарди і як вони «працюють»

Петарди і шутихи за своєю конструкцією нагадують гільзу з порохом всередині. Виріб має заглушки з обох сторін, що забезпечують герметичність. Щоб петарда спрацювала, потрібно або підпалити її за фільтр, або запалити як сірник, черкнувши про спеціальну стрічку.

Після того як вогонь потрапить на вибуховий склад, відбудеться ефект тиску і, власне, сам вибух шутихи.

Види петард. Купити петарди з доставкою в Україні

Ринок піротехнічної продукції представлений просто величезним асортиментом шутих. Всі вироби цієї групи товарів діляться за такими параметрами:

  • Кількість вибухів: найбільш популярні петарди, які мають від 1 до 6 вибухів.
  • Тип запальника: як уже було сказано вище, петарди і шутихи запускають шляхом підпалу гніту або тертя об спеціальну стрічку, рідше можна зустріти вироби з чекою. Найбільш простими у використанні і доступними за вартістю вважаються петарди, які підпалюють подібно сірнику. Однак вони можуть давати осічки, чого не можна сказати, що вироби з гнітом - такі петарди ніколи не підводять.
  • Сила вибуху: чим більше гільза, тим більше шуму наробить шутиха.

Вибрати і купити петарди – сертифіковану піротехнічну продукцію від надійних і перевірених виробників - ви зможете на сайті спеціалізованого магазину «Салют». Наші фахівці дадуть вам всі необхідні рекомендації стосовно використання виробів та техніки безпеки. Адже навіть така проста забава, як підривання петард, повинна приносити тільки радість і приємні емоції.

Ось кілька корисних рекомендацій по використанню петард:

  • Ніколи не тримайте запалену вертушку в руках.
  • Не піднімайте петарду, якщо вона не спрацювала.
  • Уважно вивчайте упаковку - стояти від піротехнічного виробу потрібно на відстані, яка зазначається на ній.
  • Не кидайте петарди в скляну, пластикову, металеву тару і т.д.

Пам'ятайте, використання піротехніки, нехай навіть і таке просте як петарди, не терпить недбалості. Для отримання детальної інформації звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину, і вони допоможуть вам підібрати підходящий товар і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

На сайті інтернет-магазину «Салют» ви зможете замовити доставку петард по всій Україні - в Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Краматорську, Лисичанську, Чернівцях, Одесі, Миколаєві, Маріуполі, Харкові, Сєвєродонецьку, Львові, Полтаві, Херсоні, Буковелі, Вінниці, Кривому Розі, Біловодську, Покровське і т.д.

Більше актуальної інформації про піротехніку, правилах її використання, способи доставки та оплати товару ви зможете знайти на нашому сайті.