Бенгальські вогні

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Бенгальські вогні в Києві і Україні

Бенгальські вогні – це зовсім не новий винахід. Вперше їх почали використовувати ще в V-VI столітті в Бенгалії (Давня Індія) місцеві священнослужителі для проведення релігійних церемоній і ритуалів. Щоб надати їм особливого значення до складу бенгальських вогнів додавали спеціальні речовини, що мають сильний запах - так, наприклад, різкий неприємний запах сірки символізував сили зла, а пахощі каніфолі був уособленням всього божественного.

Згодом склад бенгальських вогнів стрімко розвивався і удосконалювався - розширювалася їх колірна гамма і сфера застосування. І після поява піротехніки в Європі її вже стали використання виключно в розважальних цілях. Бенгальські вогні були задіяні під час театральних постановок і карнавалів, знатні люди закуповували їх для проведення урочистих прийомів і балів.

Сьогодні ж бенгальські вогні - невід'ємний атрибут будь-якої вечірки, корпоративу, презентації, святкування Нового року, дня народження, весілля і т.д. Прості і яскраві одночасно - вони додадуть будь-якому святу особливої ​​атмосфери і іскристості.

Как работают бенгальські вогні?

Бенгальська вогник - це тонкий скручений дріт, покритий спеціальними легкозаймистими елементами. При запаленні утворюється характерний тріск, шипіння і іскри. Такий ефект ми маємо завдяки особливій суміші, що складається з:

  • Оксидованих сталевих або залізних тирси - вони відповідають за утворення іскор.
  • Порошку магнію або алюмінію - виступає в ролі пального.
  • Азотнокислого барію - служить окислювачем.
  • Крохмалю - допомагає склеїти всі елементи.

Але це все теорія, на практиці ж ви отримуєте простий і безпечний у використанні піротехнічний продукт, який стане гідною прикрасою будь-якого свята або важливої ​​події. І якщо ви хочете купити дійсно якісні бенгальські вогні в Києві, то в інтернет-магазині «Салют» ви знайдете все і навіть більше.

На нашому сайті представлений широкий вибір бенгальських вогнів по самій вигідній ціі. Товар відрізняється своїми характеристиками: швидкістю горіння, довжиною і т.д. Найменші бенгальські вогні горять до 30 секунд, найякісніші і довгі - до 5 хвилин. Довжина виробів варіюється від 15 до 70 см.

Підібрати відповідний товар вам допоможуть фахівці інтернет-магазину «Салют». Замовити піротехнічну продукцію найвищої якості з доставкою Києві та Україні ви зможете просто на нашому сайті. Зручна навігація дозволить вам з легкістю зробити покупки і підготуватися до урочистого заходу.

Інші переваги інтернет-магазину «Салют»

Тільки сертифікована піротехніка. Безпека і надійність піротехніки для нас на першому місці, тому ми реалізуємо тільки високоякісні товари від перевірених постачальників.

Широкий вибір товару. Ми стежимо за новинками ринку і регулярно оновлюємо асортимент магазину кращої піротехнікою.

Доставка в усі регіони України. У нас ви зможете замовити доставку бенгальських вогнів та іншої піротехніки не тільки в Києві, а й інші населені пункти країни - Запоріжжя, Дніпро, Краматорськ, Лисичанськ, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Львів, Полтаву, Херсон, Буковель , Вінницю, Кривий Ріг, Біловодськ, Покровськ і т.д.